ריהוט משרדי איטלקי – הידור במראה וניחוח עשיר

 

כאשר אתם חושבים על העיצוב האיטלקי, מה אתם רואים? הרוב המכריע ידמיין עצים כבדים, עיצוב מעץ אלון או אגוז, גוונים חומים עמוקים ומהגוניים בעלי מראה כבד ועבה. הריהוט האיטלקי המשרדי והביתי הוא בין המבוקשים ביותר בעולם בכלל ובארץ בפרט.

חנויות רבות לשיווק ריהוט משרדי או חדרי ארונות מעצבים, פותחות את שעריהן במטרה למכור ריהוט איטלקי מקורי בלבד, עובדה המוכיחה כי מדובר בחומרי איכות ועיצוב מיוחד שנראה בנופים משרדיים רבים כתוצאה מהשילוב הייחודי, חוצה התקופות של מעצבי הרהיטים האיטלקיים – "ויוה לה איטליה", אומרים – ומתכוונים!

שולחן מנהל ריאו אפוקסי

ריהוט בשילוב עיצוב הייטקיסטי מודרני

אחד הנתונים המפתיעים ביותר בתחום העיצוב המשרדי האיטלקי, הוא השילוב המיוחד והמדויק של העץ עם סגנון ההיי טק אם תתרשמו מדוגמאות לעיצובים ורהיטים משרדיים המיובאים מאיטליה, תיווכחו מיד, שהעיצובים יהיו בדרך כלל משולבים בשני סגנונות של חומרי גלם המשלבים זכוכית/פורמייקה, באיכות גבוהה עם מאפיינים ברמה משתנה של עץ. האיטלקים הם בין הבודדים המצליחים להפתיע בכל פעם מחדש, ולשלב, בצורה הנכונה והמדויקת ביותר, שני סגנונות מנוגדים בתכלית ברהיט אחד, או במערכת ריהוט משרדית אחת.

למידע נוסף: http://www.officestyle.co.il/ 

יערת דבש במשרד – פתרונות אחסון נוסח איטליה

אחד הפרטים הרווחים ביותר בעיצוב האיטלקי, מבחינה עיצובית בכל חלל שהוא , הוא האחסון. האיטלקים הם החסידים הגדולים ביותר בעולם ההרמוניקה, ניתן אפילו לומר שהם הגו את הרעיון הזה. העין האיטלקית המעודנת, רואה באחסון ובסדר, אלמנט של אומנות ויצירה לא פחות מרכזית מאשר יצירת אומנות, כמו, ציור או עבודת גילוף. האיטלקים, מעדיפים להשאיר את אפשרויות האחסון שלהם, באופן גלוי ומייצרים רהיטי ופריטי אחסון בעיצוב כוורת מהודרת. ריהוט הדבש הזה כולל פתרון אחסון יעיל, שמובנה בדרך כלל כריהוט משרדי משולב.

שולחן ישיבות פורניר טבעי דגם

"כוורות" בתוך שולחנות משרדיים, הם בין הסגנונות החדשניים ביותר הדורשים שינוי תודעתי בקרב הקהל הישראלי, שמצד אחד מבקש להתקדם, ומצד שני, דורש פשטות גם בתחום הוויזואלי. אחד התחומים המזכירים את ההעדפה הזאת, הוא תחום הבישול וההבדל בין החך האיטלקי לזה הישראלי.

השף האיטלקי נכנס למשרד – קולינריה משרדית

תחום  הקולינריה, כולל שלושה חושים, הראייה, הריח והטעם, תחום העיצוב אינו שונה או רחוק ממנו מרחק רב, ניתן אפילו לומר, שמדובר בתחומים נושקים למדי זה לה. לכן ניתן לראות דמיון רב בין העיצוב המשרדי לעיצוב המטבחים האיטלקי, מבחינת הגוונים והשילובים הייחודיים. על אף כל זאת התודעה האיטלקית עושה לה כנפיים וחודרת אל התודעה הישראלית. ולא ירחק היום בו שתי המדינות, השונות כל כך זו מזו יחברו אחת לשנייה, לפחות בתחום העיצוב והקולינריה.

משרד ידידותי לסביבה – עור ועץ באור שלא הכרתם

האיטלקים, שינו פאזה (ופיזה) והתיישרו מול יתר מדינות המערב והגוש האירופי, על אף המראה האוטנטי של העור והעץ, העיצובים האיטלקיים, "ירוקים" וידידותיים לסביבה. העור והעץ עשויים ברוב המקרים מחומרי גלם סינטטיים המשלבים חומרים איכותיים. בנוסף, היצרן הישראלי דואג לעמוד מאחורי המוצרים וחומרי הגלם שלו, ונמצא בין היצרנים, המקפידים להעניק תקופת אחריות ארוכה במיוחד, יחסית ליצרני רהיטים ממדינות אחרות.

 

לפרטים נוספים צרו קשר